Монтаж опалення: особливості робіт
На сучасному етапі розвитку технологій монтаж опалення залишається затребуваною послугою , яка передбачає використання супутнього устаткування. Фахівці застосовують різні підходи і розробляють окремі проекти для установки всіх складових систем . Залежно від типу будинку і вимог замовника здійснюють монтаж:
 
    бойлера ;
    теплої підлоги ;
    систем водопостачання та каналізації;
    котелень;
    сантехніки.
 
Котли на твердому паливі є найдешевшим варіантом для опалення будинку . Виробники намагаються зробити їх більш зручними для користувачів і безпечними для  навколишнього середовища. Хоча сьогодні  виробляється  багато застарілих варіантів ,  їх кількість неухильно знижується на користь професійних , сучасних , ефективних , простих у використанні і безпечних пристроїв.
 
Твердопаливні котли верхнього і нижнього згоряння
 

Як правило , в старих системах встановлені чавунні радіатори радянського виробництва або , що ще гірше , сталеві регістри . Основним недоліком таких радіаторів є їх висока водоемкость і велику вагу , що створює незручність монтажу і демонтажу в разі потреби. Крім того , чавунні радіатори не забезпечують того рівня регулювання температури , який здатні забезпечити алюмінієві радіатори.

При виборі підрядника на монтаж системи опалення , водопостачання та каналізації , більшість людей влаштовують тендер і розглядають пропозиції декількох компаній. По закінченню тендера оголошується виконавець ( найчастіше це залежить від того , у кого дешевше вартість виконання замовлення). Спочатку , такий варіант здається , досить , обдуманим і зможе заощадити Ваші кошти , але при розгляді цього питання більш докладно - оголюються проблеми , які Вас ніяк не потішать .