Body: 

Сучасні методи очищення води

Фільтрація водиСаме ви, шановний замовник, обираєте якість та кількість води, яку будете використовувати.

Тому:

  1. Слухаємо вас уважно. Яку воду хочете отримати? Кількість? Для чого: пити, готувати їжу, митися, технічна вода, поливати теплицю? Можливо просто хочете використовувати на виробництві. Або, наприклад, на фермі, де корови чи свині повинні пити воду з  наявністю тих чи інших  складових.
  2. Беремо на аналіз воду і робимо його швидко і професійно.
  3. На основі першого і другого пунктів робимо пропозицію, щодо фільтрації води. А також пропозицію, щодо обслуговування цієї системи.

 

Очищення води :сучасні методи

Питна вода придатна для споживання , якщо її параметри не перевищують гранично допустимі концентрації.
 
У чистій питній воді в тих чи інших кількостях завжди містяться солі жорсткості , заліза , важких металів , радіонуклідів та багатьох інших розчинених речовин. У чистій воді відсутні канцерогенні хлорорганічні сполуки , небажані присмаки і запахи. Така вода безпечна в бактеріологічному відношенні.
 
При перевищенні гранично допустимих значень вода стає непридатною для використання. Існує величезна кількість типів забруднень , тому перед вибором методу очищення необхідно провести хімічний та бактеріологічний аналізи води. Сучасні методи очищення дозволяють підібрати фільтри з точним " прицілом " на конкретне забруднення .
 
Засоби очищення води для побутових умов можуть помітно відрізнятися від промислових . Спеціальні методи очищення розраховані на фільтрацію дуже великих обсягів води і забруднення , які не зустрічаються в скважинній або колодязній воді. Наприклад , відходи сталеливарного або хімічного виробництва. В основному такі методи дорогі і технологічно  складні для побутового використання.
Методи очищення природних вод
 
Залежно від типу забруднення води застосовується той чи інший метод її очищення. Для видалення складних забруднень комплексно використовують кілька методів .
Основні методи очищення води з джерела , використовувані в наш час:
  • механічне очищення; 
  • знезалізнення;
  • пом'якшення;
  • тонке очищення;
  • знезараження води;
  • зворотний осмос .
 
Який найпоширеніший метод очищення питної води в Житомирі?
За статистикою найпоширенішими забрудненнями є підвищений вміст заліза і жорсткість води. Відповідно, найчастіше для очищення води зі свердловини використовуються фільтри знезалізнення і пом'якшення .
 
Сучасні методи очищення дозволяють ефективно очищати воду зі свердловини до питної .  Вже сьогодні існують фільтри (метод зворотного осмосу) , здатні пропускати крізь спеціальну мембрану тільки молекули води і кисню , затримуючи будь-які забруднення і навіть окремі віруси.

Значення чистої води для людини 

Існує багато теорій виникнення життя на Землі. Однією з яких є теорія про зародження життя у Світовому океані багато, багато мільйонів років тому. В воді    виникли перші організми.Через мільйони років, ці організми вибралися з Океану і заселили землю і повітря. Але глибокий взаємозв'язок живих організмів з  водою зберігся. Практично всі процеси , що відбуваються в живих організмах - відбуваються завдяки  участі води. Живильні речовини , потрапляючи в організм і зазнаючи ряд змін , стають розчином речовини у воді.
      Однією найбільших проблем для живих організмів  є відсутність чистої води.
 
Адже при втраті десяти відсотків води , в організмі відбуваються незворотні процеси . Вони є смертельними і організм гине.
Ми - це ланцюг постійних біохімічних процесів. У кожній клітині нашого організму відбуваються різні хімічні реакції і перетворення одних сполук в інші . Чиста вода неодмінний учасник усіх цих процесів організму.
 
А ви замислювалися , скільки необхідно прісної води для того , щоб отримати один кілограм овочів або зерна? Виявляється в середньому близько двох тонн.
 
А скільки води треба , щоб отримати один кілограм м'яса ? Близько двадцяти тонн.
 
Кожна людина протягом року використовує для харчування близько 60 тонн питної води, і 300 тонн для забезпечення життєвих функцій.
     Практично не один процес не обходитися без води.
 
Вода необхідна при виробництві сталі , паперу , видобутку вугілля і нафти .
 
Де знаходитися і звідки береться вода?
 
Вона перебуває скрізь, адже суша займає лише 28 % планети. Вона в річках , морях , океанах , озерах і навіть на полюсах.
 
Вода знаходитися і в повітрі , точніше в атмосфері. Виявляється , над кожним кілометром суші знаходиться приблизно двадцять тонн води в пароподібному стані.
      Величезний Океан і води в ньому дуже багато.
Але, морська вода, це не питна вода і для потреб людини не підходить. Існує багато проектів з опріснення морської води, але економічно вони не вигідні.
 
А ще вода перебуває в льодовиках і крижаних шапках планети. Раніше були запропоновані проекти з переміщення айсбергів в райони Африки. Туди де люди дуже потребують питної води.
 
Вічний мандрівник вода, сьогодні тут, а завтра десь в іншому місці.