Body: 

Проектування і монтаж газопроводів

ГазифікаціяЗабезпечити газом приватний будинок, встановити газові лічильники у квартирі, змонтувати газові мережі на промислових об’єктах, Це ми можемо. Беремо на себе повний документальній супровід. 

Будемо представником замовника для:

  • Отримання технічних умов в газкоторах;
  • Виготовлення проекту;
  • Узгодження проекту в потрібних установах;
  • Отримання дозволу на початок робіт;
  • Безпосередньо монтаж системи газопроводу;
  • Виготовлення виконавчо-технічної документації;
  • Сдача документації, пломбування лічильника;
  • Ввід в експлуатацію об’єкта.

Сподіваємося, що вам сподобається працювати саме з нашими інженерами.

Газифікація приватного будинку - процес відповідальний , і, як показує практика , досить тривалий. Починати його , без сумніву , потрібно вже на етапі проектування будинку або в процесі будівництва. Але газ можна підвести і до вже готового житла . Що для цього необхідно ?
 
Отримання технічних умов у місцевій газопостачальної організації . Технічні умови - це дозвіл на підключення до газової магістралі. Крім того , це свого роду гарантія газопостачальної організації , яка їх видає , на те , що в точці підключення постійно буде певний тиск природного газу.
 
Для отримання технічних умов у газопостачальної організації міста (  в районній філії або технічному відділі ) необхідно мати при собі: документи власника будинку (або його посередника разом з нотаріально завіреної довіреністю на його ім'я) , ксерокопії свідоцтва про право власності на будинок або державного акта на земельну ділянку , а також  план , який можна отримати у сільраді або у районного архітектора.

 

            
 
При поданні документів необхідно знати заздалегідь , яке обладнання (зокрема , котел ) і якої потужності планується використовувати в будинку. Розрахувати оптимальну потужність котла можна так: 1 кВт для опалення кожних 10 квадратних метрів плюс 20-25% на гаряче водопостачання і 15-20 % запасу на випадок падіння тиску в газовій магістралі , тобто для будинку в 200 квадратних метрів потужність котла складе 27 - 30 кВт .
 
 

 

Існують газопроводи низького (до 5 кПа ) і середнього (від 5 кПа до 0,3 МПа) тиску. До якої саме магістралі потрібно підключитися , залежить від того, який 
 
трубопровід проходить поблизу ділянки , від площі житла і, відповідно , необхідного споживання газу. Підключитися до магістралі середнього тиску обійдеться дорожче , але дозволить уникнути різких перепадів тиску газу в майбутньому.
 

 

Вартість отримання технічних умов залежить від населеного пункту і тиску в трубопроводі , до якого планується підключення , і становить від 250 до 1000 грн. Зазвичай на отримання ТУ йде від двох тижнів до одного місяця