Body: 

Каналізація, проектування і монтаж системи

КаналізаціяМи монтуємо системи каналізації, як внутрішні так і зовнішні.

Від “А”до ”Я”.

Проект, узгодження, ввід в експлуатацію.

Співпраця з водоканалом, якщо треба під єднатися до мереж центральної каналізації. Також наші інженери розроблять та вмонтують автономні каналізації будь-якої складності. Будь то приватний будинок, кафе, ресторан, баня, басейн, ферма, сільхозпідприємство тощо. 

 

 

Види робіт

Каналізація заміського будинку. Види каналізації та принципи роботи.

Заміський будинок призначений в першу чергу для відпочинку. Відпочинок це позбавлення від турбот, присутність затишку, тепла та інших позитивних факторів. Однією з умов організації гарного відпочинку в заміському будинку є наявність автономної каналізації. В іншому випадку весь час  ви будете думати, куди ж подіти власні відходи?

Каналізація заміського будинку є одним з першочергових завдань , які слід вирішити на серйозному рівні і негайно ! Якщо ви будуєте заміський будинок і збираєтеся , час від часу його відвідувати, без автономної каналізації вам не обійтися. Заради власного комфорту не шкода ні сил , ні коштів , ні часу. Зовнішня каналізація , виконана у вигляді септика , являє собою один з кращих способів вирішення цієї проблеми. Звичайно , задоволення не з дешевих , але воно того варте! На сьогоднішній день незліченна безліч організацій пропонують свої послуги з продажу обладнання для організації автономної каналізації.  Однак, тут теж є підводні камені. Не слід піддаватися на дешеві пропозиції , хорошу каналізацію можуть встановити тільки професіонали , які досконально вивчили її будову і особливості . А , як відомо , справжній професіонал знає собі ціну , і пропонувати більш низьку не буде.

Каналізація для заміського будинку.

Для початку визначимося , заміський будинок в нашому уявленні відвідується регулярно , а не пару раз на рік . Якщо ж ви маєте намір приїжджати в свій будинок дуже рідко , пропускаємо цей розділ і читаємо про облаштування каналізації для дачних будинків. Отже , в заміському будинку , як правило , можуть проживати від 2 до 6-7 осіб , тому необхідності в громіздких багатотонних септиках не виникає. Автономна каналізація для заміського будинку підбирається залежно від кількості проживаючих у будинку людей , частоти відвідування та інших індивідуальних параметрів . Тому перш ніж вибирати септик , рекомендуємо визначитися з вашими вимогами.

Каналізація для дачного будинку.

Дачні будинки, зазвичай, відвідуються не цілий рік , а лише в певні сезони і свята. Тому для дачних будинків немає сенсу в будуванні складної каналізаційної системи. У стандарті ставиться невеликий септик , до якого проводиться система стічних труб. Такого септика цілком повинно вистачити , якщо в будинку проживає 2-4 людини . Все необхідне обладнання для  дачної каналізації ви можете придбати у нас. Наші консультанти допоможуть визначитися з вибором . При бажанні ви можете замовити повний спектр послуг з облаштування каналізаційної системи на вашій дачній ділянці. Доступні , але справедливі ціни , відповідні високій якості , як самого обладнання , так і виконанню монтажних робіт напевно порадують вас !

Каналізаційна система котеджу.

У порівнянні з дачною каналізацією , система автономної каналізації котеджу зазвичай більш складна , та відповідно вимагає вкладення більших коштів , часу і зусиль. Причиною  цього є  сауна , лазня або джакузі , які стали звичною справою в сучасних котеджах. Для кожного котеджу ми розробляємо унікальну каналізаційну систему , яка в точності відповідає висунутим до неї вимогам. Наші висококваліфіковані фахівці враховують всі особливості будинку , вимоги замовника , наявність додаткових джерел зливу , а вже потім приймаються за розробку індивідуального проекту .

Монтаж каналізації - справа відповідальна!

У нашій компанії працюють виключно професіонали , і доказом цьому служить незліченна безліч складних проектів з успіхом виконаних нашими співробітниками. Для наших монтажників немає проекту , який вони не змогли б реалізувати. Однак не слід думати , що монтаж автономної каналізаційної системи справа нікчемна . Навпаки, це дуже відповідальне завдання , яке вимагає не тільки наявності кваліфікації , а й серйозного ставлення . Тому такі завдання ,як монтаж каналізаційної системи ми рекомендуємо доручати виключно професіоналам , які знають свою справу, здатним впоратися з будь-якими можливими труднощами.

Яка ціна питання?

Вам , напевно , хотілося поставити це питання , ще при прочитанні перших абзаців , коли ми згадали , що справжні професіонали знають ціну своєї роботи і занижувати її не будуть. Так, дійсно наші ціни дещо вищі розцінок « шабашників » , однак і рівень виконання відповідно вище . З іншого боку ми хочемо , щоб нашими послугами користувалися всі верстви населення, тому прайс -лист блищить цілком доступними розцінками , які  по силам людям , здатним утримувати власний заміський будинок або дачну ділянку. Навіть , якщо ви заощадите на якості обладнання і кваліфікації працівників , вам все одно доведеться викласти додаткову суму грошей , коли почнуть проявлятися перші проблеми . Зауважте « проявлятися » , а не з'являтися , адже причина поломок існувала ще тоді , коли ви вирішили заощадити на каналізації.

Корисне

Зовнішня каналізація

Зовнішня каналізація

Каналізаційна система - необхідний елемент більшості приміщень , як житлових , так і комерційних. Монтаж каналізації або заміна каналізаційних труб не є вкрай складним процесом . Втім , він вимагає від майстра конкретних навичок і підвищеної пильності , адже навіть найменша неточність під час підключення може призвести до того , що надалі вся система буде функціонувати неправильно . Перед початком прокладки труб каналізації , необхідно переконатися в тому , що абсолютно всі старі елементи каналізаційної системи були демонтовані за допомогою спеціального інструменту. Зовнішня каналізація - це елемент житлових комунікацій, установка якого вимагає рук фахівців. Прокладку зовнішніх каналізаційних труб зазвичай здійснюють в теплу пору року, адже для монтажу каналізації необхідний теплий грунт.

Внутрішня каналізація

Внутрішня каналязація

При монтажі каналізації слід враховувати властивості поверхні , по якій вони проводяться . Монтаж каналізаційних труб можливий в стіні , в бетоні , у землі; труби можуть проходити через різного роду перекриття , тому слід фокусувати увагу на таких моментах , як звукоізоляція і пожежозахист . Особливо уважно слід вивчити з'єднання труб , воно має бути в ідеальному стані , щоб уникнути в подальшому негативних наслідків . Під час з'єднання труб слід ретельно перевірити рівність обріза труб і герметичність з'єднання , для чого використовуються різні ущільнювачі. По можливості , трубопровідну систему слід закріпити за допомогою кріпильного хомута. Останнім часом широко використовуються труби з ПВХ. Ціни залежать від фірми виробника. Цей матеріал зручний для виконання монтажу систем каналізації , а властивості внутрішньої поверхні запобігають виникненню засмічень і налипання відкладень. Втім , разом із заміною каналізаційних труб може знадобитися заміна сифона на раковині або у ванні.

Наші роботи