Монтаж опалення: особливості робіт
На сучасному етапі розвитку технологій монтаж опалення залишається затребуваною послугою , яка передбачає використання супутнього устаткування. Фахівці застосовують різні підходи і розробляють окремі проекти для установки всіх складових систем . Залежно від типу будинку і вимог замовника здійснюють монтаж:
 
    бойлера ;
    теплої підлоги ;
    систем водопостачання та каналізації;
    котелень;
    сантехніки.
 
Крім того , затребуваною послугою залишається модернізація інженерних систем , які перестали відповідати вимогам.
 
При роботі з різною технікою застосовують особливі підходи . До того ж монтаж систем опалення обирають як для приватних будинків , так і для заміни існуючої системи на більш сучасну і економну у висотних житлових комплексах . Такі системи відрізняються своїми характеристиками в залежності від будови квартири або будинку.
 
Якщо необхідно зменшити тепловтрати будинку , також обирають відповідні типи опалювальних систем . У будь-якому випадку не обійтися без попереднього проектування . Саме на цій стадії робіт будуть вирахувані оптимальні масштаби системи , її розміщення . Фахівці запропонують найбільш відповідне для вашого приміщення обладнання . З цією метою можна використовувати різні типи пристроїв , встановлюючи їх у певному порядку.
 
Монтаж опалення : установка газового котла
 
Одним з етапів прокладки системи опалення є монтаж котла. Обираючи таке обладнання , попередньо розраховують його потужність. Для цього враховують навантаження на систему гарячого водопостачання , опалення та ін.
 
Типів котлів досить багато. Це одно- і двоконтурні пристрої , газові та електрокотли і т.д. А при установці додаткової автоматики можна буде значно економити.
 
У нашій компанії за монтаж системи опалення візьмуться кваліфіковані фахівці , які також проведуть налагодження устаткування і зроблять його контрольний запуск. У нас працюють тільки досвідчені монтажники , які мають всі необхідні дозвільні документи на встановлення газовикористовуючого обладнання.
 
Варіанти монтажу опалення: тепла підлога
 
При установці теплої підлоги знадобиться повністю замінювати підлогове покриття , тому такі роботи варто планувати завчасно. У цьому випадку можна не використовувати радіатори , хоча їх підключення не виключено .
 
Монтаж   займає досить багато часу,ще більш тривалою буде установка водяної теплої підлоги. Але цей варіант більш економний , ніж електричний . Водяну теплу підлогу підключають до опалювального котла . При цьому дотримуються різні монтажні інструкції. Крім того , опалювальні труби вимагають обережного поводження та укладання з чітким розумінням роботи системи . Оптимальний розрахунок і монтаж систем опалення проведуть наші фахівці. З нами ви отримаєте високий рівень сервісу при використанні методів , які відповідають особливостям обладнання.
 
Монтаж системи опалення будинку заміського типу
 
Для отримання оптимального результату монтаж системи опалення будинку , наприклад , котеджу , здійснюється в кілька етапів. Крім того , для кожного проекту вибирають відповідну схему:
 
  •     однотрубна система-у цьому випадку відбувається верхня розводка магістралей опалення;
  •     двотрубна система з нижнім розведенням - класична схема ;
  •     колекторна система - припускає установку на кожному поверсі шаф опалення.
 
Для оптимальної роботи системи опалення будинку необхідна ретельна попередня підготовка і проведення різних розрахунків . Всі ці роботи здійснюють наші фахівці , які розроблять проект опалення та нададуть комерційну пропозицію.
 
Ми також займаємося проектуванням систем , надаючи вам оптимальні варіанти , створені відповідно до особливостями приміщень і ваших вимог. 
За бажанням замовника монтаж опалення в будинку включає в себе установку системи теплої підлоги. Вона дає додаткове тепло , незалежно від того , наскільки потужна встановлена ​​система . Ми також робимо розрахунок , виходячи з кількості обладнання , його типу . Наші розцінки відповідають вашим можливостям.
 
Поетапний монтаж опалення в будинку
 
У котеджі або на дачі не обійтися без котла. Саме його установка є одним з важливих моментів в монтажі всієї опалювальної системи . Крім нього  в котельні знаходитимуться :
 
    регулююча , запірна та вимірювальна арматура ;
    фільтри ;
    бойлер ;
    розширювальні баки ;
    насоси та ін.
 
При монтажі системи опалення будинків також використовуються підвідні трубопроводи  до опалювального устаткування , проміжні розподільні вузли та ін.
 
Для повноцінного опалення приміщень з мінімальними енерговитратами необхідно  підібрати радіатори. Вони бувають різних типів і при їх виготовленні використовують різноманітні матеріали. На ринку представлені алюмінієві , сталеві , біметалеві, мідні та інші види радіаторів.
 
Етап встановлення радіаторів багато хто помилково вважає одним з найлегших .Насправді, при неправильному монтажі радіаторів в будинку, неполадки будуть переслідувати мешканців дуже довго. Саме від радіаторів йде основне тепло , і якщо вони працюють не на повну , приміщення погано прогрівається.