Body: 

Проектування і мотаж систем опалення

ОпаленняЯк ми це робимо.

 1. Ми знайомимося з замовником. Уважно слухаймо його завдання і побажання. Досконально вивчаємо проект та технічну документацію будівлі.
 2. Враховуючи такі параметри, як площа, висота, матеріал (із якого зроблено стіни, підлога, стелі , вікна, дах), тощо. Ми визначаємо загальні теплові втрати приміщення за одиницю часу. На основі цього показника ми можемо точно сказати, якої потужності нам потрібен котел, чи котельня.
 3. Враховуючи діалог із замовником і особисті побажання, а також наші рекомендації, ми розробляємо професійну пропозицію, що до системи опалення.
 4. Після ознайомлення саме ви приймаєте подальше рішення.

 

Зразок цієї пропозиції ви можете побачити нижче.

 

  

Схеми будинку виконані нашими інженерами

  

Види робіт з опалення

У нас ви зможете замовити установку будь-якого опалювального обладнання. Наші фахівці володіють достатніми навичками, щоб у вашому домі було завжди тепло і комфортно, при мінімальних витратах на роботи та обладнання.

 • Установка опалювальних приладів.

Якісний монтаж і грамотна експлуатація опалювальних приладів дозволять споживачеві максимально використовувати можливості і значно збільшити термін експлуатації системи опалення.

Незважаючи на те, що «серцем» опалювальної системи є котел, створення проекту і монтаж опалювальної системи починається з вибору і розміщення опалювальних приладів.  
 • Розводка трубопроводів.

Усередині приміщень існує два основних варіанти монтажу опалювальних труб: однотрубна і двухтрубна . При однотрубній системі опалення гаряча вода від котла проходить послідовно від одного радіатора до іншого. Причому , в цьому ланцюжку сама остання батарея може бути холодніше першої .Недоліком однотрубної опалювальної системи є неможливість перекрити доступ гарячої води в одну з батарей , і відсутність регулювання температури в окремих приміщеннях. Безсумнівний плюс такої системи - це невисока вартість , так як при монтажі потрібно значно менше труб .

При двухтрубній системі розведення опалення в будинку використовують два трубопроводи , які не замикаються між собою , а опалювальні прилади підключаються паралельно. За прямим трубопроводом гаряча вода з котла подається в систему , а по зворотному із системи захолола вода надходить у котел . Основна перевага підключення опалення по двутрубній схемі в тому , що гаряча вода рівномірно надходить до всіх радіаторів . Мінусом такого монтажу є підвищена витрата матеріалу для труб , що позначається на збільшенні загальної вартості опалювальної системи будинку .
Якщо монтаж системи опалення проводиться до оздоблювальних робіт , можна заховати труби опалення в підлозі або в стіні. Це дозволить поліпшити зовнішній вигляд кімнати.
 • Водяна тепла підлога.

Водяна тепла підлога - це таке обладнання, при якому між підлогою і підлоговим покриттям проводиться монтаж мережі міні трубопроводів, призначених для циркуляції теплоносія.

 • Монтаж розподільних контурних колекторів.

Сьогодні власники заміських будинків, обираючи схему опалення, надають перевагу колекторній поверховій розводці і її різним комбінаціям, як з однотрубною, так і з двухтрубной системою. При такій схемі труби повністю ховаються в підлогу, а колектор для опалення встановлюють у центральній частині будинку, наприклад, в ніші стіни або в спеціальному шафці. Від нього труби підводяться до всіх радіаторів в будинку.

 • Монтаж котла.

 Фахівці компанії Термоуніверсал більше 12 років здійснюють монтаж інженерних комунікацій та опалювального обладнання , що дало можливість накопичити великий досвід дозволяє виконувати установку котлів опалення на високому професійному рівні строго в обумовлені терміни.

 • Монтаж запірно-регулюючої арматури і обладнання котельні.

Установка запірної арматури - один з важливих етапів будівництва інженерних мереж. Перш за все варто знати, що монтаж такої арматури повинні виконувати висококваліфіковані фахівці, у яких є достатній досвід виконання таких робіт.

 • Пуско-налагоджувальні роботи.

Пуско-налагоджувальні роботи та перевірки дозволяють гарантувати правильність монтажу і функціонування системи управління обігрівом перед передачею її в експлуатацію замовнику.

Корисне

Види опалення будинку в Житомирі та Житомирській області.

Найбільш поширений варіант опалення або обігріву приватного будинку - система водяного опалення.

Від того, наскільки правильно вибрана її схема і проведений монтаж, залежить надійність і ефективність роботи системи опалення для заміського будинку. Генератором тепла в системі водяного опалення є котел. Від виду палива, найбільш поширеного в регіоні, обумовлюється вибір котла: газовий, твердопаливний, рідкопаливний, комбінований або електричний.

Газове опалення.

Газові котли досить прості в управлінні і експлуатації , забезпечені автоматичними системами .

Immergas газові котли  Viessmann котли для опалення двуконтурні  Котли настінні Protherm    

Моделі розрізняються способом установки і видаленням продуктів згорання , кількістю контурів , типом розпалу й потужністю . При виборі газового котла особливу увагу треба приділити його потужності. Від правильного підбору даного параметра залежить найбільш оптимальне співвідношення фінансових вкладень і випромінюваного тепла.

Автоматизовані двуконтурні котли дають можливість не тільки опалювати приміщення , але й одночасно нагрівати воду , в той час як одноконтурний котел служить тільки для опалення будинку. Встановлюються котли або на підлогу (парапетні ), або на стіну ( настінні ) . Останні більш зручні, оскільки займають невелику площу. У той же час вони менш потужні в порівнянні з підлоговими варіантами , які дають можливість , при розрахунку опалення , обігріти приміщення в 300 кв. м.

Котли двуконтурні Nova Florida  Tiberis котли газові  Газові котли Vaillant

Якщо котел забезпечений відкритою камерою згоряння , під впливом тяги надходження повітря і видалення диму відбувається природним шляхом. У моделях із закритими камерами згоряння забезпечується примусове надходження повітря і видалення диму за допомогою спеціального вентилятора. До недоліків даного виду опалення слід віднести залежність від магістрального трубопроводу , і досить тривале оформлення дозволу на підключення до нього.

Електричний котел.

Котли опалення , що працюють на електриці , є гідною альтернативою газового опалення. Вони компактні , універсальні, естетичні і прості в установці. Електричні котли екологічні , володіють високим ККД , працюють в автономному режимі і мають невелику вагу , що позитивно позначається на їх монтажі . Завдяки своєму стильному дизайну вони чудово виглядають в будь-якому місці. Недолік таких котлів пов'язаний з електрикою : необхідність спеціальної проводки і постійно зростаючі тарифи на електроенергію роблять опалення за допомогою електричного котла досить витратним. Крім того , імовірний ризик відключення електроенергії і, як наслідок , відключення котла і заморожений будинок.

Рідкопаливний котел.

Якщо в найближчому майбутньому планується підключення будинку до газового трубопроводу , власникам будинку можна порадити придбати рідкопаливний котел . Це відмінний тимчасовий варіант , який потім досить просто переводиться на природний газ - для цього варто лише замінити пальник. Постійне користування таким котлом не надто зручно. Для його нормального функціонування необхідно зберігати в спеціальній ємності значну кількість пального, встановити об'ємний бак і провести паливопровід . Про рідке паливо не можна сказати , що це економічний і екологічний вид системи опалення. До того ж , рідкопаливний котел потребує регулярного обслуговування.

Твердопаливний котел.

Одними з лідерів на ринку обладнання для опалення є  котли на  твердому паливі . Твердопаливні котли прості в експлуатації й установці , мають досить високий ККД і автоматику , що дозволяє підтримувати задану температуру. Недоліком цього обладнання є необхідність регулярної (через кожні 2 - 3 години) подачі дров , вугілля , торфу чи іншого твердого палива в топку.

Atmos  Aton  Данко

Модернізовані моделі котлів тривалого горіння на твердому паливі в цьому відношенні більш лояльні до господарів і не вимагають їх частої присутності . Тривалість горіння палива в таких виробах сягає від 8 до 34 годин. У деяких моделях є автоматична подача палива , яка і зовсім не вимагає постійного обслуговування .

Дорожче традиційних твердопаливних котлів піролізні моделі . Суть їх роботи полягає в сухій перегонці палива - принципі піролізного спалювання. Такі котли обслуговуються один або два рази на добу.

Газогенераторні ( піролізні ) та твердопаливні котли можна порекомендувати власникам будинків , розташованих далеко від газопроводів. Також це економний варіант для  господарів , які з фінансових міркувань вирішили відмовитися від електричного опалення .

Kalvis  Orlan  Ponast  Viadrus

Теплоізоляція будинку.

На опалення будинку витрачається більша частина енергії , що підводиться до будинку. Однак у кожному разі , найголовніша умова ефективного опалення - економія енергії, що витрачається . Один зі способів зниження витрат це установка приладів , регулюючих опалення приміщення і підтримуючих помірний температурний режим. Але провідна роль в економії енергії належить теплоізоляційним матеріалам.

Грамотно виконане утеплення будинку взимку допоможе зберегти задовільний рівень вологості та температури , а влітку звести використання кондиціонера до мінімуму. Крім того , теплоізоляція зберігає  конструкції будівлі від перепадів температур , збільшуючи тим самим термін  її експлуатації . Крім іншого , теплоізоляція будинку веде до зменшення витрати палива , що , в свою чергу , зменшує викид шкідливих речовин і сприяє поліпшенню екології . У середньому , витрати на утеплення будинку досягають 15 - 20 % від витрат на будівництво житла. Однак через деякий час витрачені на утеплення будинку гроші повертаються сторицею.

Наші роботи