Body: 

Проектування монтаж обслуговування інженерних систем

Наша місія - повноцінно і без зайвих витрат коштів і часу клієнта , вирішувати його потреби , тим самим роблячи життя клієнта трохи більше безтурботним. Ми прагнемо до того , щоб скомплектовані нами об'єкти завжди вважалися у наших клієнтів атрибутом престижу.
 
Ми не ділимо наших клієнтів на «маленьких і великих » - ми вважаємо всіх клієнтів своїм найціннішим активом і дуже цінуємо іх. Термоуніверсал не просто продає обладнання - ми пропонуємо самі оптимальні варіанти по його добору при максимально широкому наборі супутніх послуг , які забезпечуються високим рівнем сервісу і відповідальності з нашого боку.
 
Ми спираємося на напрацьований досвід. Наш принцип - використовувати всі накопичені знання , для отримання максимальної віддачі в роботі з клієнтами і партнерами. Ми прагнемо сприяти успіху постійних партнерів і тим самим сприяти просуванню бізнесу групи компаній Термоуніверсал.
 
Протягом усієї своєї діяльності нашої основоположною ідеєю є прагнення бути кращим партнером для кожного свого клієнта.

Замовити проект

Що таке проект і навіщо він потрібен ?

Проект - це прообраз передбачуваного об'єкта. Він створюється професіоналом , завдання якого - зробити для Вас детальний опис інженерної системи , врахувати Ваші побажання і допомогти вибрати необхідні саме Вам компоненти з різноманіття видів обладнання, матеріалів і палива. На жаль , виконання робіт без проекту здатне створити для Вас ряд труднощів.

 • По-перше , при виникненні спірних ситуацій Ви можете опинитися безпорадні , оскільки у Вас не буде документа , в якому чітко прописуються параметри майбутньої системи.
 • По-друге, компанії, що відмовляються від проекту, визначають вартість своєї роботи на "око", тому до реальної суми часто додаються ще 20-50 % вартості.
 • По-третє, заощадивши на проекті, Ви переплачуєте за непотрібне обладнання, без якого легко могли б обійтися.
 • По-четверте, документація перевіряється наглядовими органами. Так, наприклад, газова служба дасть газ тільки після того, як ознайомиться з технічним розрахунком, на підставі якого підбирався котел.
 • По-п'яте, володіючи проектом, Ви зможете надалі грамотно спланувати проведення додаткових робіт у Вашому домі.
 • По-шосте, у проекті фіксується розташування всіх внутрішніх систем будинку, що, наприклад, перешкодить у майбутньому забити цвях у трубу.
   

Будь-яка серйозна організація перед тим , як приступити до монтажу , пропонує замовникам оформити всю необхідну документацію , щоб вони були спокійні за якість проведених робіт. А маючи проект , клієнт завжди зможе зажадати усунення які виникли з вини підрядника несправностей. Тому варто задуматися і не економити на малому , щоб у майбутньому не втратити більшого.

Фахівці компанії Термоуніверсал готові запропонувати Вам послуги з проектування та монтажу , а також готові взяти на себе всі турботи про комплектації об'єкта.

Замовити монтаж

Вітаємо!

Швидше за все , Ваш об'єкт вже знаходиться у високому ступені будівельної готовності і прийшов час зайнятися монтажем інженерних систем .

Інженерні системи будівель - це

 • системи опалення, 
 • гарячого та холодного водопостачання,
 • каналізації,
 • вентиляції та кондиціонування,
 • системи пожежної сигналізації,
 • пожежогасіння та електропостачання.

Монтажні роботи - це роботи пов'язані з установкою конкретного обладнання безпосередньо на Вашому об'єкті .

Наприклад , якщо це система опалення , то до монтажних робіт відноситься

 • прокладка труб,
 • установка радіаторів,
 • монтаж котла,
 • димоходу,
 • насосів в котельні і фінішне налагодження системи.

Ми пропонуємо Вам поступити наступним чином:

Вислати на нашу електронну адресу проект інженерної системи , яку необхідно змонтувати. 
У листі вкажіть Ваші контактні дані.
Наші фахівці проведуть аналіз необхідних робіт і визначать їх приблизну вартість.

Викликати до себе на об'єкт досвідченого інженера, зателефонувавши по телефону.

У зручний для Вас час , ми приїдемо на об'єкт для точної оцінки вартості робіт та уточнимо всі деталі. У підсумку нами буде складена точний кошторис на роботи з урахуванням необхідних матеріалів і устаткування. Залишиться тільки порівняти нашу пропозицію з конкурентами і вибрати краще.

Всім клієнтам, які уклали договір на монтаж системи опалення , надається додаткова знижка на обладнання та матеріали!

Увага!
Якщо на даний момент у Вас немає проекту , то напевно Ви маєте в своєму розпорядженні плани вашого будинку або іншу технічну документацію , замість проекту надішліть її . Якщо об'єктом монтажу є невелика будівля , наприклад дачний будинок або котедж , з відносно простими інженерними системами , можливо , Ви вирішите заощадити на розробці проектної документації . Це не стане для нас перешкодою в складання комерційної пропозиції і виконання монтажних робіт. Однак , якщо об'єктом монтажу є будівля великої площі , без розробки проектної документації , в такому випадку , не обійтися. Наші проектувальники зможуть підготувати і погодити проектне рішення в найкоротші терміни. На жаль , без затвердженого проекту , в роботах на таких об'єктах ми не беремо участь .

Вислати проект опалення будинку.

Ми гарантуємо - Ваша проектна документація оперативно надійде в роботу проектно- кошторисного відділу . Ми намагаємося надавати своїм клієнтам попередню інформацію про вартість монтажних робіт , обладнання та матеріалів вже в день звернення . Однак розрахунок та складання кошторисів на складні - промислові об'єкти потребує більшого часу , але ми завжди інформуємо своїх клієнтів про поточну стадію і кінцеві терміни підготовки комерційної пропозиції.

Надсилайте Ваш проект , поверхові плани та іншу технічну документацію на нашу електронну адресу:

Вкажіть в листі, на які роботи необхідно підготувати комерційну пропозицію, терміни виконання робіт та іншу актуальну для Вас інформацію.
Напишіть, як найзручніше зв'язатися з Вами. Ви можете замовити дзвінок фахівця , написавши повідомлення з сайту. Протягом наступної години ми зателефонуємо Вам .

Сервісна служба

Планове обслуговування опалення в котеджі.

Сервіс-інженери компанії " Термоуніверсал " здійснюють як планове, так і разове обслуговування наступних інженерних систем:

 • Опалення (котельні , теплові пункти , газові , дизельні та електричні котли) 
 • Водопостачання (насоси , насосні станції , бойлери , теплообмінники , фільтра)
 • Електропостачання ( електротехнічне обладнання , освітлення)
 • Вентиляції ( вент. установки , фільтри , змішувальні вузли)
 • Кондиціонування (внутрішні та зовнішні блоки для різних систем , чиллери , фріонопроводи )

Ми впевнені , що економічно доцільно запобігти аварії , провівши планове обслуговування обладнання інженерної системи , ніж усувати її наслідки! Наш досвід підказує , будь-яка аварія починається з невеликих збоїв - котел не видає необхідну температуру теплоносія , відбувається перевитрата палива , гаряча вода має температуру нижче заданої , в системі водопостачання слабкий напір води , і.т.п. . Якщо ці недоліки своєчасно не усунути , надалі , швидше за все , відбудеться відмова системи цілком, можливо знадобиться серйозний і дорогий ремонт або заміна обладнання . Для того , щоб уникнути зайвих витрат на аварійний ремонт , ми пропонуємо своїм клієнтам послугу з планового обслуговування інженерних систем . Це дозволить вчасно виявити і усунути всі недоліки у роботі устаткування , запобігти виникненню аварійних ситуацій , особливо в зимовий період часу і виключити зайві фінансові витрати на експлуатацію Вашої інженерної системи . Планове обслуговування передбачає систематичний виїзд нашого сервіс- інженера на Ваш об'єкт. Кількість виїздів , їх час і періодичність , а також обсяг необхідних робіт узгоджуються з кожним клієнтом індивідуально.