Body: 

Послуги сантехніка

Досить часто виникають ситуації, в яких необхідний майстер - сантехнік - засмічення труб, вихід з ладу сантехнічних виробів та інші неприємності можуть трапитися в будь-який момент. При наявності вільного часу і деяких технічних навичок ви, звичайно, можете усунути поломку або виконати установку нового обладнання самостійно. Але в деяких випадках некваліфіковане втручання здатне тільки посилити проблему, а іноді масштаби лиха настільки великі, що впоратися з ним під силу тільки цілій бригаді сантехніків.

Компанія «Термоуніверсал» готова надати допомогу в питаннях, пов'язаних з придбанням, встановленням та сервісом сантехнічного обладнання вітчизняних та зарубіжних виробників за доступними цінами.

Викликати сантехніка додому - дуже зручно, адже для вирішення проблеми майстер приїде до Вас додому, в будь-який зручний для Вас час. Нашими фахівцями виконуються найрізноманітніші сантехнічні послуги - на найвищому рівні. Наші сантехніки-професіонали здатні виконати будь-який обсяг робіт будь-якої складності в найкоротший  термін:

  • замінити змішувач або унітаз,
  • полагодити протікаючий кран,
  • провести заміну або встановити ванну, раковину, душову кабіну
  • встановити і полагодити пральні та посудомийні машини,
  • встановити і обслужити фільтри та системи фільтрації і багато іншого.

  Всі наші майстри уважні, акуратні, прекрасно знають свою справу і завжди підкажуть оптимальний варіант, посприяють у виборі сантехнічних приладів і аксесуарів. Зробіть виклик сантехніка і ми вирішимо всі Ваші проблеми.

 

 Що потрібно, щоб викликати нашого сантехніка?

 Для того що б викликати сантехніка, достатньо зателефонувати за телефонами зазначеними в розділі контакти або ж залишити заявку. Наші майстри приїдуть в найкоротші терміни, і нададуть всі необхідні сантехнічні послуги за розумними цінами. Ви також можете зателефонувати для консультації в будь-який для Вас час. Телефонуйте, і ми вирішимо всі ваші проблеми.

Замовивши у нас послуги сантехніка, Ви сміливо можете розраховувати на доступні ціни і, що прийшовши до Вас в день звернення наш фахівець продіагностує сантехнічне обладнання, знайде джерело проблеми і усуне її, замінить несправні, зношені деталі. Якщо Вам необхідна установка змішувача або установка іншого сантехнічного обладнання, будьте впевнені в тому, що всі роботи будуть проведені з максимальною акуратністю і виконані в короткі терміни. Візьміть за правилозвертатися до нас  -  і у Вашому житті більше не буде ні яких сантехнічних проблем!

Телефонуйте, сантехніки чекають!