Body: 

СантехнікаМи монтуємо якісно і швидко, умивальники, сіфони, ванни, душові кабіни, змішувачі, крани, унітази, біде, пральні машини, посудомийні машини, бойлери, водонагрівачі, фільтри,насоси підвищення тиску, тощо.

Завдяки наявності сучасних приладів,насосів наші інженери можуть запропонувати вам  рішення щодо встановлення унітаза або умивальника будь-де за вашим бажанням.

 

 

Установка сантехніки, якою б простою вона не здавалася, вимагає особливої ​​кваліфікації. Сантехніка оточує нас всюди: в туалеті, на кухні, у ванній кімнаті. І щоб сантехніка працювала так, як вона повинна працювати, необхідний якісний монтаж сантехніки. Доведено, що від того, наскільки якісно встановлені сантехнічні прилади, безпосередньо залежить їх термін роботи. А дорогих сантехнічних приладів це стосується в особливій мірі.
 
Кому довірити монтаж сантехнічного обладнання?
 
Установка сантехобладнання приховує в собі багато нюансів і складнощів, врахувати які здатний тільки кваліфікований сантехнік, який має за своїми плечима величезний досвід роботи і має необхідний комплект монтажного та діагностичного інструменту та обладнання.
 
Монтаж сантехніки передбачає установку нового сантехнічного обладнання - унітазів, змішувачів, душових кабін. Слід пам'ятати, що при спробі самостійного втручання завжди є ризик щось пошкодити з дорогого устаткування, поранитися, а то й зовсім влаштувати затоплення своєї квартири і квартир сусідів знизу. Не варто економити на якості та власній безпеці , слід довірити установку кваліфікованим фахівцям - сантехнікам.
 
Заміна сантехніки - потрібно не тільки під час ремонту.
Однією з ключових операцій під час проведення будь-якого ремонту квартири, як капітального, так і косметичного, є заміна сантехніки. Старі сантехнічні прилади, які відслужили свій термін, замінюються новими - з більш сучасним дизайном і більш широким функціоналом. Але слід пам'ятати, що ремонт - не єдина причина заміни сантехніки. Бувають ситуації, при яких щось не працює так, як треба - підтікає змішувач, як і не повністю наповнюється зливний бачок унітаза. Природно, виникає бажання відремонтувати сантехніку, але трапляється, що ремонт сантехніки або не має сенсу з причини того, що після ремонту ситуація повториться, або через дорожнечу ремонту: іноді буває простіше і дешевше встановити новий сантехнічний прилад замість непрацюючого старого.