Body: 

Відкриті вакансії для сервіс-інженерів, монтажних бригад, менеджерів з продажу!

З питань працевлаштування в компанію Термоуніверсал звертайтеся за телефоном
(
050) 944 18 54.

Ми завжди відкриті для людей з активною життєвою позицією, якщо у Вас є цікаві бізнес ідеї або інші актуальні пропозиції, ми із задоволенням їх розглянемо і зі свого боку, постараємося взяти участь у їх реалізації.

У зв'язку з розширенням бізнесу компанія Термоуніверсал шукає:

Сервіс-інженерів

Сервіс-інженерів з обслуговування опалювальної техніки.

Вимоги - досвід планового обслуговування та аварійного ремонту опалювальних котлів, бойлерів і насосів. Наявність власного автомобіля. Фінансові умови визначаються за результатами співбесіди.

Монтажні бригади

Монтажні бригади для установки систем опалення.

Обов'язково! Досвід роботи більше 2-х років. Досвід в пуско-налагоджувальних роботах вітається. Наявність власного автомобіля. Фінансові умови визначаються за результатами співбесіди. Перевага віддається кандидатам з позитивною характеристикою з попереднього місця роботи.

Менеджер у відділ продажу

Менеджер у відділ продажу.

Досвід роботи більше 2-х років. Знання номенклатури сучасної опалювальної техніки (котли, насоси, бойлери, арматура) - обов'язковий! Уміння працювати в програмі 1С. Фінансові умови визначаються за результатами співбесіди. Необхідна відповідальна людина, що вміє повністю зрозуміти побажання клієнта і провести операцію так, що б клієнт отримав від роботи з компанією Термоуніверсал тільки позитивні емоції!