Body: 

ВентиляціяЯкщо ви власник заводу зі шкідливим виробництвом, чи  ресторану з величезною кухнею, на якій цілодобово готується їжа чи просто  звикли до комфорту у вашому особистому житлі.Свіже повітря- це саме те,чого  маємо досягти. Ми повинні забезпечити чистоту повітря, його достатню кількість та обмін в приміщенні. Для всіх задач наша компанія обов’язково запропонує вам технічне рішення.

Пам’ятайте, повітря – це те, чим ви користуєтесь кожну мить свого життя.

 

Вентиляція будинку - можливі варіанти.

 
У цій статті Ви знайдете опис варіантів для вентиляції будинку , дізнаєтеся , чому в сучасних будинках необхідно подбати про свіже повітря. Якщо ви захочете зробити вентиляцію будинку своїми руками , то в кінці статті знайдете інформацію про те , як правильно діяти в цьому випадку.
 
Вентиляція для будинку може бути реалізована центрально , тобто за допомогою однієї вентсистеми на всю житлову площу . Переваги центральної системи це зручність управління і максимальна ізоляція від шуму. Добре спроектована система може бути практично безшумною. Поряд з центральними системами застосовується зональна вентиляція приватного будинку . У цьому випадку на кожну кімнату або групу кімнат встановлюють окремий блок . Поділивши систему на зони , можна вентилювати тільки необхідні приміщення , і знизити експлуатаційні витрати. Деякі типи кімнатних установок дозволяють взагалі обійтися без воздуховодів , що зручно при обмеженій висоті стелі.
 
 

Необхідність припливної вентиляції в будинку.

Коротко кажучи , необхідність вентиляції в житловому будинку обумовлена ​​підвищенням герметичності конструкцій сучасних будівель. Сучасна утеплена будівля, безумовно , дозволяє економити значні кошти на опаленні, тим більше що ми вже давно живемо при капіталізмі і платимо за тепло у будинку самостійно. Проте до цих пір діють ще радянські будівельні норми , згідно з якими вентиляція в будинку здійснюється природним шляхом через негерметичні вікна, двері та інші щілини в конструкції, тому передбачається 100-200 Вт тепла на квадрат житлоплощі, при реально можливих 30-40 Вт в добре утепленому домі.

 

Вентиляція будинку необхідна, так як в замкнутому приміщенні людина дуже швидко переробляє кисень і виділяє вуглекислий газ. Крім того приміщення може працювати як губка по відношенню до забруднювачів і запахів. Відсутність вентиляції у Вас вдома сприяє накопиченню цих речовин. Запитайте лікарів, і вони скажуть, що шкіра виділяє в 2,5 рази більше продуктів життєдіяльності, ніж інші, більш відомі канали. Вносять свій внесок і домашні тварини. А тепер візьміть в руку просту лінзу для читання і пройдіться по прибраній кімнаті. Все що нас оточує в нашому будинку повільно руйнується, розсипається, всі ці частинки падають на підлогу і навколишні предмети. Легкий рух руки або кілька кроків по кімнаті і пил вихором здіймається в повітря.
 
Грамотна вентиляція для дому не дозволяє потрапити цього сміттю в наші легені . Адже людина переробляє близько метра кубічного повітря в годину в стані спокою,  не рухаючись.
 
Провітрювання і ідеальне прибирання це звичайно вихід, але щоб отримати стабільну чистоту повітря, потрібно прибирати після кожної зміни білизни та одягу, а перебуваючи в приміщенні постійно провітрювати. І це не перебільшення.
 
Вентиляція в приватному будинку або на дачі.
 
Багато житомирян мають заміські будинки і ділянки для відпочинку на вихідних, літню резиденцію або постійне місце проживання далеко від міської суєти і вихлопних газів.
 
Кращим рішенням для вентиляції в приватному будинку або котеджі є приточно - витяжні установки з рекуперацією тепла.

Правильно підібрана вентиляційна установка і грамотно спроектована система повністю замінює все повітря в приміщенні 2-5 разів на годину. Якщо це приміщення для куріння , то повітрообмін повинен бути до десяти разів на годину.

 
Вентиляція в приватному будинку корисна не тільки для людини, але й для самого приміщення, меблів, одягу і предметів інтер'єру. Під час тривалої відсутності господарів будинку система може працювати в автоматичному режимі легкого провітрювання. При регулярному провітрюванні речі зберігаються значно краще, а меблі не розсихаються.
 
Вентиляція будинку своїми руками.
 
Це здійсненне завдання. Якщо виникло бажання зробити вентиляцію самому, то, швидше за все, у Вас вже є достатній набір інструментів і розумна впевненість у своїх силах. Ви можете заощадити кошти на монтажі, але повинні пам'ятати, що сучасні будівлі досить герметичні і природна циркуляція повітря є неможливо. Тому кращим варіантом залишається примусова вентиляція.
 

 

Для монтажу системи вентиляції приватного будинку своїми руками Вам знадобляться вентиляційні комплекти , які ми зберемо відповідно до поставленого Вами завдання .
 
До складу комплекту вентиляції входитиме:

  • необхідна кількість вентиляторів або припливно -витяжна установка;
  • гнучкі повітроводи або повітроводи з оцинкованої сталі;
  • повітророзподільні пристрої, дифузори, вентиляційні решітки;
  • кріпильні та монтажні елементи;
  • регулятори витрати.

 

 

 


 
Детальну схему підключення Вашого комплекту ми розробимо і надамо абсолютно безкоштовно .
 
Під час того як Ви будете самостійно монтувати вентсистему ,  ви зможете звертатися за консультаціями стільки , скільки це  буде необхідно.