Body: 

Проектування систем для водопостачання

ВодопостачанняЯкщо  ваша оселя знаходиться в місті, неподалік від системи центрального водопостачання, наша компанія затягне водяну трубу в вашу хату, візьме на себе вирішення всіх питань з водоканалом (проект, затвердження, виконання робіт, узгодження, здача, пломбування лічильника) та забезпечить вас водою.

Якщо ваш будинок стоїть окремо і недалеко є колодязь чи свердловина (не має різці якої глибини), тоді наші інженери прорахують потрібне вам насосне обладнання, зроблять пропозиції, з’ясують всі побажання і встановлять обладнання, яке в повній мірі забезпечить вас водою в необхідній кількості, та стабільним тиском у мережі.

Види робіт

Наша компанія надає послуги по Житомиру та області. На всі види робіт гарантія 12 місяців.

 • монтаж зовнішнього водопроводу;
 • монтаж внутрішнього водопроводу;
 • монтаж водопроводу в будинку;
 • монтаж водопроводу в квартирі;
 • заміна труб у квартирі;
 • монтаж пластикових труб;
 • монтаж поліпропіленових труб;
 • монтаж поліетиленових труб;
 • монтаж металопластикових труб.

 

Серед послуг , які надає наша компанія - послуга з монтажу труб опалення , каналізації , водопостачання в приватних будинках і квартирах. Якісно виконаний монтаж водопроводу і каналізації забезпечує комфортне і зручне життя в будинку або квартирі .

Щоб монтаж був виконаний якісно , його повинен супроваджувати якісно і професійно виконаний проект , в якому буде враховано тиск води в трубах , тип будови , які радіатори і труби використовуються , яким повинен бути температурний режим в кожному з приміщень . Неправильно зроблений проект може стати причиною того , що в одному приміщенні буде жарко , а в іншому , навпаки , холодно , навіть рушникосушка у ванній може працювати погано.

Фахівці компанії «Термоуніверсал» мають величезний досвід виконання подібного роду робіт, підтверджують це сотнями якісно виконаних замовлень. Високий професіоналізм майстрів підкріплюється використанням в роботі якісного професійного інструменту, який дає можливість не тільки швидше, але і багато якісніше зробити роботи з монтажу труб.

 • Установка систем водопостачання
 • Заміна та монтаж металопластикових труб
 • Гарантія на всі види робіт

 

Корисне

Типи труб для систем водопроводу і опалення.

Сьогодні на ринку представлений досить великий асортимент труб. Найпопулярнішими серед них є:

 • Металопластикові труби досить дешеві і досить міцні , але їх не слід використовувати при дуже сильному тиску води в трубах. Ці труби , при правильно вибраному типі з'єднання , можуть використовуватися для монтажу в середині стін , а також зовні будівлі.
 • Труби із зшитого поліетилену прекрасно підходять для системи «тепла підлога». Вони дуже прості в роботі і достатньо недорогі і їх також можна використовувати для монтажу всередині стін і стяжок.
 • Для проведення монтажу системи водозабезпечення та каналізації в приватних будинках найчастіше використовуються поліпропіленові труби. Вони дуже міцні і довговічні.
 • Найкращими трубами вважаються мідні . Вони хоч і найдорожчі , зате по міцності їм немає рівних - при правильній експлуатації вони можуть прослужити до 50 років і більше. Такі труби ідеальні для зовнішнього монтажу систем водопостачання і каналізації.
 
Найбільш ефективна схема водопостачання котеджу
 
Варіантів виконання монтажу труб системи опалення приватного будинку існує декілька, але найпопулярнішим варіантом є система з розвідним колектором. Такий спосіб розводки дозволяє зробити тиск води по всьому будинку однаковим. Незалежно від того , проводиться монтаж водопостачання або опалення , схема однакова: до одного колектора підключається кожен опалювальний або сантехнічний прилад , що дозволяє в будь-який момент відключити його , не торкнувшись при цьому інших опалювальних приладів або сантехніки. Крім того , при подібній схемі підключення опалювальної системи менш помітним буде перепад температур у різних приміщеннях. Розподільна шафа , в якій знаходиться колектор , має невеликий розмір , тому легко може бути розміщена в будь-якому зручному для вас місці.
Найчастіше для монтажу такої системи застосовують металопластикові або поліетиленові труби.
 
Варто відзначити , що капітальна заміна системи опалення , водопроводу чи каналізації можлива тільки в приватному будинку. У багатоквартирних будинках часто обмежуються заміною старих радіаторів і труб без зачіпання стояка. Причому слід пам'ятати , що допустима заміна труб лише на труби , які були спочатку закладені в проект опалення будинку або квартири.
 
Монтаж каналізації - не менше затребувана послуга . Щоб каналізація працювала стабільно і безаварійно , труби повинні розташовуватися під певним кутом (але не під кутом в 90 градусів) і відповідати заданим параметрам.

 

Наші роботи

    

    

    

 

 

Реалізуємо продукцію таких відомих виробників 

 

Насоси для води Grundfos  Wilo Насоси для водопостачання  Насоси для водопостачання Speroni  Sprut насоси  Крани для води Rubineta